Litania do Świętego Józefa

 Litania do Świętego Józefa


 Kyrie eleison, Chryste eleison, Kyrie eleison.

Chryste, usłysz nas. Chryste, wysłuchaj nas.

Ojcze z nieba, Boże,  zmiłuj się nad nami.

Synu Odkupicielu świata, Boże,  zmiłuj się nad nami.

Duchu Święty, Boże,  zmiłuj się nad nami.

Święta Trójco, jedyny Boże,  zmiłuj się nad nami.

            Święta Maryjo,  módl się za nami.

Święty Józefie,  módl się za nami.

Przesławny Potomku Dawida,  módl się za nami.

Światło Patriarchów,  módl się za nami.

Oblubieńcze Bogarodzicy,  módl się za nami.

Przeczysty Stróżu Dziewicy,  módl się za nami.

Żywicielu Syna Bożego,  módl się za nami.

Troskliwy Obrońco Chrystusa,  módl się za nami.

Głowo Najświętszej Rodziny,  módl się za nami.

Józefie najsprawiedliwszy,  módl się za nami.

Józefie najczystszy,  módl się za nami.

Józefie najroztropniejszy,  módl się za nami.

Józefie najmężniejszy,  módl się za nami.

Józefie najposłuszniejszy,  módl się za nami.

Józefie najwierniejszy,  módl się za nami.

Zwierciadło cierpliwości,  módl się za nami.

Miłośniku ubóstwa,  módl się za nami.

Wzorze pracujących,  módl się za nami.

Ozdobo życia rodzinnego,  módl się za nami.

Opiekunie dziewic,  módl się za nami.

Podporo rodzin,  módl się za nami.

Pociecho nieszczęśliwych,  módl się za nami.

Nadziejo chorych,  módl się za nami.

Patronie umierających,  módl się za nami.

Postrachu duchów piekielnych,  módl się za nami.

Opiekunie Kościoła Świętego,  módl się za nami.

 

 

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata,  przepuść nam, Panie.

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata,  wysłuchaj nas, Panie.

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata,  zmiłuj się nad nami.

P.: Ustanowił Go panem domu swego.

W.: I zarządcą wszystkich posiadłości swoich.

P.: Módlmy się:

Boże, Ty w niewysłowionej Opatrzności wybrałeś Świętego Józefa na Oblubieńca Najświętszej Rodzicielki Twojego Syna, spraw, abyśmy oddając Mu na ziemi cześć jako opiekunowi, zasłużyli na Jego orędownictwo w niebie. Przez Chrystusa Pana Naszego.

W.: Amen.Olejek Świętego Józefa

Przesłanie Świętego Józefa dane zakonnikowi Austinowi od Boskiego Serca. Mówi Święty Jozef: Posłuchajcie mądrych rad mojej najumiłowańszej  małżonki, Marii, zachowajcie je w waszym sercu, medytujcie je i żyjcie nimi. Zachowujcie prostotę i czystość w waszym sercu, abyście byli prawdziwym prezentem miłości dla Boskiej Ofiary. Nie wyrzucajcie mnie z waszego życia. Byłem jedynym mężczyzną na ziemi w którym Bóg znalazł upodobanie. Oddajcie mi wasze życie wewnętrzne i je wam wzbogacę. Tej nocy dam wam niespodziewany prezent, kochane dzieci mojego Syna Jezusa. Jest nim Olejek Świętego Józefa. Olejek który będzie Bożym ratunkiem na ten koniec czasów. Olejek który będzie wam służył dla waszego zdrowia fizycznego i duchowego. Olejek który was uwolni i ochroni przed napadami nieprzyjaciela. Jestem horrorem dla demonów i dlatego daje w wasze ręce mój Święty Olejek. Rozpowszechniajcie go, będzie potrzebny dla całej ludzkości. Ludzie uzyskają odpocznienie w swoich cierpieniach duchowych, fizycznych i moralnych. Powtarzam wam: będzie on zbroją chroniącą was przed wszelkim duchem demonicznym, wzmocnieniem w próbach i pobudzeniem do podążania do przodu, uleczy wasze ciało i da wzrost w życiu wewnętrznym, wyleczy wasza dusze i ducha.

Przygotujcie go w następujący sposób: Siedem lilii Białych pachnących [Józefa] szklanka[250ml] oliwy z oliwek. Lilie i oliwę postawcie w środę przed moją  figurką lub obrazem na siedem dni przez te siedem dni rozważajcie moich siedem boleści i siedem radości. W środę po tych siedmiu dniach oberwijcie płatki kwiatów lilii, włóżcie do garnka, wlejcie oliwę i podgrzewajcie na małym ogniu przez siedem [7]minut ciągle mieszając; odstawcie do ochłodzenia i przecedźcie przez plastikowe sitko lub gęstą gazę, dobrze wycisnąć. Gotowy olejek zlać do słoiczka lub buteleczki z ciemnego szkła, postawić w chłodnym i zaciemnionym miejscu. Liczba siedem oznacza pełnię, wskazuje na perfekcje. Przez codzienne nacieranie Świętym olejkiem uzyskacie perfekcje i wzrost duchowy. Jeśli i będzie się czuć przygnębieni nasmarujcie sobie klatkę piersiowa i otrzymacie wzmocnienie i ulgę. Jeśli zachorujecie na jakąś chorobę nasmarujcie sobie miejsce chore. Nacierajcie tym olejkiem chorych na ciele duszy. Nacierajcie tym olejkiem zniewolonych i  opętanych. Demon ucieknie od wszystkich tych osób atakowanych przez straszliwe duchy piekielne. Olej świętego Józefa jest balsamem leczącym, balsamem uwalniającym i balsamem regenerującym. Otrzymaliście pierwszy olejek. Rozpowszechnijcie to przeslanie aby każdy mógł sobie go zrobić. Nie wolno go sprzedawać gdyż jest to olejek błogosławiony. Jest to balsam pokoju dla dusz. Ten olejek ma wielkie łaski i wielkie błogosławieństwa. Nacierajcie się nim codziennie i  zawsze miejcie go tez w rezerwie. Pamiętajcie ze lilie i oliwę stawia się przed moja podobizna w środę i olejek robi się w następną środę, gdyż środa jest dniem poświęconym dla mojego kultu nabożeństwa.

 


Komentarze